Genel Müdür Mesajı

2018 yılının ikinci yarısı, ciddi makroekonomik dalgalanmaların yaşandığı ve finansal kararların verilmesi noktasında güçlüklerin zirve yaptığı bir dönem olarak tarihe geçti. Burgan Leasing olarak, yaşanan dalgalanmalara rağmen, sermaye gücümüz, sağlıklı, iyi yönetilen mali tablolarımız ve nitelikli işgücümüz sayesinde sektörde edindiğimiz, her geçen yıl da üzerine koyarak güçlendirdiğimiz konumumuzu daha da iyileştirmeyi başardık. Sektörde artık adımızdan söz ettiren uzmanlık alanlarımızın yanında hizmet yelpazemize eklediğimiz yeni ürünlerde sağladığımız özel çözümler sayesinde sürdürülebilir büyümemize devam ettik ve bu ivmemizi hizmet kalitemiz, hızımız ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile perçinledik.

Genel Müdürlük dışında, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, Adana, Gaziantep ve İzmir’de bulunan 7 şubemizle ülkemiz coğrafyasının her alanında hizmet veriyoruz. En kıymetli varlığımız olan çalışan tabanımız ise hem kendi alanlarında sektörün en uzman isimlerini hem de büyük önem verdiğimiz genç yetenekleri bir arada barındıran 52 kişilik büyük ve eşsiz bir takım.

Yıllardır süregelen geleneğimizi bozmayarak hem sektörden, hem de eş grubumuzdan daha hızlı büyüdüğümüz 2018 yılında toplam aktiflerimizi %43 oranında artırarak 3,1 milyar TL’ye, sektör finansal kiralama alacakları içindeki payımızı %4,7’ye, tescil edilen işlemler içindeki pazar payımızı ise %6,0’ya ulaştırdık. Bu rakamlar, 25 yıllık geçmişimizde ulaştığımız en büyük rakamlar oldu.

Bugüne kadar gerek imza attığımız projelerle gerekse de ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ile adımızdan söz ettirdiğimiz sektörümüzde, artık büyük oyunculardan biriyiz. “Yapılacaksa Burgan Yapar!” sloganı ile çıktığımız yolda, zorlu 2018 yılında engellere takılmadan devam ettiğimiz yolumuza 2019 yılında da tüm gücümüzle devam edeceğiz.

25. yılımızı kutlayacağımız 2019, hem kendimizi hem de müşterilerimizi büyütmeye, ülkemiz yatırımcılarının yanında durmaya devam edeceğimiz yılların bir yenisi olacak.

Saygılarımla, 

Dr. Cüneyt Akpınar

Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür

Burgan Finansal Kiralama A.Ş.

Teklif verme işleminiz başarı ile gerçekleşmiştir. İlgilendiğiniz ürünle ilgili olarak sizinle en kısa zamanda iletişime geçilecektir.

İkinci El Deposundaki ürünleri incelemeye devam edin.

img
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
loader
Lütfen Bekleyiniz...

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.