Genel Müdür Mesajı

Burgan Leasing olarak, güçlü sermaye yapımız, sağlıklı mali tablolarımız ve nitelikli çalışanlarımız ile sektörde edindiğimiz konumu güçlendirerek koruduğumuz 2017 yılını başarılı bir şekilde tamamladık. Uzmanlaştığımız ve portföyümüze eklediğimiz yeni ürünlerde sağladığımız özel çözümler, hizmet kalitemiz, hızımız ve çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde sürdürülebilir büyümemize devam ettik.

Genel Müdürlük dışında, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, Adana, Gaziantep ve İzmir’de bulunan 7 şubemiz, konusunda uzman 52 kişilik kadromuz ile her zaman müşterilerimizin yanında olmaya ve onların her türlü finansal kiralama ve faaliyet kiralaması ihtiyaçlarını işbirliği içinde çözmeye çalışmaktayız.

Güçlü sermaye yapımız ve sağlıklı bilançomuz sayesinde 2017 yılının makroekonomik çalkantılarından asgari seviyede etkilendik. Geleneğimizi bozmadan hem sektörden, hem de eş grubumuzdan daha hızlı büyüdüğümüz 2017 yılında toplam aktiflerimizi %44 oranında artırarak 2,2 milyar TL seviyesine, sektör finansal kiralama alacakları içindeki payımızı %4’e, tescil edilen işlemler içindeki pazar payımızı ise %5,3’e ulaştırdık.

Bugüne kadar hızımız, çözüm odaklı yaklaşımımız ve işlem kalitemizle adımızdan söz ettirdiğimiz sektörümüzde, büyük oyunculardan biri olmaya artık adayız. “Yapılacaksa Burgan Yapar!” sloganı ile çıktığımız yolda, zorlu 2017 yılında duraklamadan devam ettiğimiz ve her yıl bir öncekini aşmaya çalıştığımız hedeflerimizle, 2018 yılında da, Türkiye genelinde mevcut ve potansiyel tüm müşterilerimizin, hem finansal kiralama hem de faaliyet kiralaması ihtiyaçlarında yanlarında olmaya ve onları tecrübemiz, kaliteli hizmet anlayışımız ve hızımız ile memnun etmeye hazır olacağız.

2018, bu yaklaşımımız ile hem kendimizi hem de müşterilerimizi büyütmeye, ülkemiz yatırımcılarının yanında durmaya devam edeceğimiz bir yıl olacak.

Saygılarımla, 

Dr. Cüneyt Akpınar

Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür

Burgan Finansal Kiralama A.Ş.

Teklif verme işleminiz başarı ile gerçekleşmiştir. İlgilendiğiniz ürünle ilgili olarak sizinle en kısa zamanda iletişime geçilecektir.

İkinci El Deposundaki ürünleri incelemeye devam edin.

img
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
loader
Lütfen Bekleyiniz...

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.